Portable Cyberduck

Portable Cyberduck 3.0.1

Wygodę wymiany plików noś zawsze przy sobie

Zalety

  • Obsługa szyfrowanych połączeń
  • Możliwość zapisania ustawień dla kilku serwerów
  • Wspieranie synchronizacji folderów

Wady

  • Brak możliwości ograniczenia prędkości połączenia z serwerem

Doskonały
9

Aby umożliwić innym dostęp do strony internetowej lub plików należy je umieścić na zdalnym serwerze. Portable Cyberduck umożliwia połączenia z maszynami obsługującymi protokoły przesyłania plików FTP i SFTP oraz WebDAV, a na dodatek można go uruchamiać z pamięci podręcznej pendrive.

Program w wygodny sposób pozwala umieszczać pliki na serwerze i pobierać je. Obsługuje połączenia szyfrowane za pomocą SSL i SSH, zatem nie należy się martwić o bezpieczeństwo przesyłanych danych. W Portable Cyberduck można zdefiniować kilka serwerów, zapamiętuje on wszystkie dane, włącznie z hasłem, które przechowuje w systemowym pęku kluczy.

Portable Cyberduck pozwala na synchronizację katalogów zdalnych z lokalnymi i odwrotnie. Wygodną funkcją jest podgląd zmian przed ich zaakceptowaniem. Program umożliwia również wymianę danych z popularnymi serwisami oferującymi ich przechowywanie. Obecnie wspierane są: MobileMe, Amazon S3, Amazon Cloud Font oraz Mossco Cloud Files.

Portable Cyberduck to wygodne i bezpieczne rozwiązanie do wymiany plików, gdziekolwiek jesteś. Pomoże opublikować stronę internetową i zachować kopię zapasową ważnych dokumentów.

Najczęściej pobierane Klienty FTP na mac

Więcej
Portable Cyberduck

Download

Portable Cyberduck 3.0.1

Opinie użytkowników o Portable Cyberduck