Portable Cyberduck

Portable Cyberduck 3.0.1

Wygodę wymiany plików noś zawsze przy sobie

Aby umożliwić innym dostęp do strony internetowej lub plików należy je umieścić na zdalnym serwerze. Portable Cyberduck umożliwia połączenia z maszynami obsługującymi protokoły przesyłania plików FTP i SFTP oraz WebDAV, a na dodatek można go uruchamiać z pamięci podręcznej pendrive. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Obsługa szyfrowanych połączeń
  • Możliwość zapisania ustawień dla kilku serwerów
  • Wspieranie synchronizacji folderów

Wady

  • Brak możliwości ograniczenia prędkości połączenia z serwerem

Doskonały
9

Aby umożliwić innym dostęp do strony internetowej lub plików należy je umieścić na zdalnym serwerze. Portable Cyberduck umożliwia połączenia z maszynami obsługującymi protokoły przesyłania plików FTP i SFTP oraz WebDAV, a na dodatek można go uruchamiać z pamięci podręcznej pendrive.

Program w wygodny sposób pozwala umieszczać pliki na serwerze i pobierać je. Obsługuje połączenia szyfrowane za pomocą SSL i SSH, zatem nie należy się martwić o bezpieczeństwo przesyłanych danych. W Portable Cyberduck można zdefiniować kilka serwerów, zapamiętuje on wszystkie dane, włącznie z hasłem, które przechowuje w systemowym pęku kluczy.

Portable Cyberduck pozwala na synchronizację katalogów zdalnych z lokalnymi i odwrotnie. Wygodną funkcją jest podgląd zmian przed ich zaakceptowaniem. Program umożliwia również wymianę danych z popularnymi serwisami oferującymi ich przechowywanie. Obecnie wspierane są: MobileMe, Amazon S3, Amazon Cloud Font oraz Mossco Cloud Files.

Portable Cyberduck to wygodne i bezpieczne rozwiązanie do wymiany plików, gdziekolwiek jesteś. Pomoże opublikować stronę internetową i zachować kopię zapasową ważnych dokumentów.

Najczęściej pobierane Klienty FTP na Mac

Więcej
Portable Cyberduck

Download

Portable Cyberduck 3.0.1